Pārdevējs

Sporten Latvija SIA (Takusports, Nūjo)

RN 40003916270 

NMRN LV40003916270, jur. adr. Apes 12-22, Rīga, LV1006

Darbības vieta: Rīga, Šmerļa iela 3-101, LV1006 (Rīgas Kinostudijas ēkā) d.d. 12-18.

Piegādes veidi un izmaksas


 maksa,EUR Piezīmes
saņemšana uz vietas birojā  Rīgā, Šmerļa  ielā 3-101
0,00
 uz Omniva pakomātu Latvijā pirkumiem 20 EUR un lielākā vērtībā 0,00 nav izmantojams nūju un slēpju piegādei
 uz Omniva pakomātu Latvijā (pasūtījumiem līdz EUR19,99)2,50 nav izmantojams nūju un slēpju piegādei
 ar Venipak kurjeru uz norādīto adresi Latvijā (pirkumi 50 EUR un lielākā vērtībā)0,00  nūju un slēpju pirkumiem izvēlieties šo piegādes veidu
ar Venipak kurjeru uz norādīto adresi Latvijā (pirkumiem vērtībā līdz 49,99 EUR)
9,00
  nūju un slēpju pirkumiem izvēlieties šo piegādes veidu
Uz Omniva pakomātu Igaunijā8,00  nav izmantojams nūju un slēpju piegādei
Uz Omniva pakomātu Lietuvā
 8,00  nav izmantojams nūju un slēpju piegādei

Norādītie piegādes kanāli un sūtīšanas izmaksas attiecas uz piegādēm Latvijā, ja nav norādīts citādi (piemēram, Omniva citur Baltijā). Par piegādi uz ārvalstīm un  šādu piegāžu izmakām aicinām sazinaties par mums pirms pasūtījuma veikšanas.

Norēķinu veidi

Iespējami šādi norēķinu veidi:

  • Maksājuma kartes, 
  • Swedbank internetbanka, 
  • Rēkins ar pārskatījumu*
  • Norēkini saņemot preci birojā Rīgā, Šmerļa ielā 3-101 ( ar maksājuma karti vai skaidrā naudā); norēķini saņemšanas brīdī NAV iespējami piegādēm ar kurjeru un uz pakomātiem .
*Preces izsūta pēc maksājuma sanemšanas, ja pasūtāt darba dienas vidū un maksājat ar rēķinu bankā (izņemot Swedbank), maksājuma dokumenta iesūtīšana ļauj mums paātrināt preču izsūtīšanu.

Norēķinus par preci pie kurjera vai  pakomātā nepiedāvajam.

Pasūtījumu apstrādes parastie termiņi


Uz pakomātiem: ja  līdz darba dienas vēlai pēcpusdienai samaksa ir mūsu kontā (karšu un bankas tiešajiem maksājumiem - maksājums ir veiksmīgs), preces cenšamies izsūtīt tajā pašā darba dienā. 

Ar kurjeru:  ja samaksa ir sanemta līdz 14:00, cenšamies izsūtīt tajā pašā dienā. 

Distances līgumā ietvertie izsūtīšanas termiņi ir norādīti ar rezervi. 

Kavēšanās iemesli

Izsūtīšanas un piegādes aizkavēšanās biežākais iemesls ir  kļūdaini norādīts tālruņa numurs vai neprecīza adrese. 

Preču atrašanās vieta

Piedāvātās preces ir mūsu noliktavā, tās var apskatīt uz iegādāties arī uz vietas, maksājot skaidrā naudā vai ar norēķinu kartēm.

Pasūtījuma šanemšana uz vietas

Ja pasūtīto preci vēlaties saņemt  uz vietas pie mums Šmerļa ielā 3-101, svarīgi zināt, ka birojā esam sastopami darba dienās 12-18. 

Komandējumu laikā vai lielo sporta sarīkojumu norises laikā un dienu pirms tiem, mūsu darba laikā iespējamas izmaiņas, tadēļ aicinām ieriekš sazināties vai sekot informācijai mājas lapā.


Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs “Sporten Latvija” SIA no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču izsūtīšanu caur Pircēja izvelēto piegādes kanālu uz izvēlēto piegādes adresi 1 darba dienas (izņēmuma gadijumos - 2 darba  dienu) laikā* kopš ir saņemta apmaksa par preci. Vairums piegādes kanālu normālos apstākļos nodrošina preču piegadi nākamajā darba dienā pēc preču izsūtīsanas. Preču izsūtīšanu var aizkavēt adresācijas vai kontaktinformācijas kļūdas pasūtījuma pieteikumā. Šādos gadījumos Pārdevējs sazinās ar Pircēju, lai precizētu nepieciešamos datus un iespējami drīz izsūtītu preces. Jautājumu, neskaidrību gadījumos un ar pirkumiem saistītas problēmsituācijās  Pircējs sazinās ar Pārdevēju epastā birojs [at] sportenlatvija [.] lv vai pa tālruni 22043010, lai iespējami ātri rastu abpusēji pieņemamu situācijas risinājumu. Neskaidrību gadījumos un problēmsituācijās Pārdevējs sazinās ar Pircēju pa pircēja norādītajiem saziņas kanāliem (epastu vai tālruni), lai rastu iespējami ātru situācijas risinājumu vai iegūtu precizējošu informāciju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ (piemēram, veļai pielīdzināmi apģērbi - zeķes, kompresijas zeķes un getras, kompresijas bikses), preces ir izlietojamas, atvērtas, bojājot pirmāro piepakojumu (piemēram, slēpju apstrādes līdzekļi), utml.
  • pasūtītās preces ir izgatavotas vai pārveidotas/ pielāgotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma (piemēram, mainīta nūju komplektācija vai garums);
  • pircējs ir sabojājis vai likvidējis tādas preces primāro iepakojumu, kas tiek pārdota tikai un vienīgi šādā iepakojmā.
  • preces ir  lietotas (piem., valkātas, izmantotas sporta nodarbībās, utml.)

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču  piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.